Club logo
 
Home Sessions Results Calendar Events Sponsors Documents Lessons Contact

Entries List

Show Player Names only
QBA SENIOR PAIRS RED POINTS - @GCBC - 12-NOV-17
COUNTNAMESCOMMENTS
1Anne JACKSON (30341) Gold Life Master (Ballina)
Carol HOCKING (705683) National Master (Ballina)
 
2Krystyna HOMIK (310174) Silver Life Master (SCBC 4-677)
Sue SPURWAY (389083) Grand Master (SPBC 4-682)
 
3Bob HART (336408) *National Master (Ballina Bridge Club)
Carolyn HART (336416) National Master (Ballina Bridge Club)
 
4Roger WEATHERED (302163) Silver Grand Master (GCBC 4-620)
Lou TILLOTSON (229891) Silver Life Master (GCBC 4-620)
 
5Wendy DOYLE (925403) State Master (Ballina NSW)
Margaret FAULKS (941689) **Local Master (Ballina NSW)
 
6Fred WHITAKER (35211) Grand Master (GCBC 4-620)
Martin DORAN (154415) Grand Master (Joan Butts 4-518)
 
7Margaret WILLIAMSON (649317) Life Master (GCBC 4-620)
Joan LECKIE (105422) Life Master (GCBC 4-620)
 
8Maureen BAKER (165220) Silver Life Master (Ballina BC)
John PAYNTER (245852) Grand Master (Ballina BC)
 
9Pam SCHOEN (536156) Grand Master (Toowong4-572)
PHIL HALE (598526) Grand Master (Toowong4-572)
 
10Sheryl GARDENER (782076) *National Master (SPBC)
Trevor DWERRYHOUSE (775037) Silver Life Master (ToowongBC)
 
11Margaret PISKO (549665) Gold Life Master (GCBC 4-620)
Trish ANAGNOSTOU (612383) Gold Life Master (GCBC 4-620)
 
12Jim ROCHE (395269) Bronze Life Master (Ballina BC)
Graham CARSON (833274) Bronze Life Master (BrunswickBC)
 
13Tony BERGER (102921) Silver Grand Master (GCBC4-620)
Eva BERGER (97871) Silver Grand Master (GCBC4-620)
 
14Neil RAWARD (596930) Life Master (GCBC 4-620)
Dot PIDDINGTON (609986) Life Master (GCBC 4-620)
 
15Tom KENNY (421537) *State Master (GCBC 4-620)
Paul BRAKE (113883) Life Master (GCBC 4-620)
 
16Bill CORCORAN (938734) *Local Master (GCBC 4-620)
David ZHANG (1042378) Graduate Master (GCBC 4-620)
 
17Kathy JOHNSON (97586) Silver Grand Master (GCBC 4-620)
Lois STEINWEDEL (225411) Grand Master (GCBC 4-620)
 
18Ross STEINWEDEL (267155) Grand Master (GCBC 4-620)
Erin WATERHOUSE (41734) Grand Master (GCBC 4-620)
 
19Janet JOHNSON (29311) Gold Life Master (SPBC 4-682)
Trevor FLETCHER (732239) Silver Life Master (SPBC 4-682)
 
20John CORREY (596906) Silver Life Master (SPBC 4-682)
Catherine MCPAUL (586560) Gold Life Master (SPBC 4-682)
 
21Malcolm CARTER (155470) Grand Master (QLD 4-555)
Tony HUTTON (29750) Gold Grand Master (QLD 4-555)
 
22Merle BOGATIE (718531) Silver Life Master (GCBC 4-620)
Rita KAHN (143863) Grand Master (GCBC 4-620)
 
23Elizabeth ZELLER (710555) Gold Life Master (Toowoomba 4-688)
Alison DAWSON (695602) Grand Master (Sunshine Coast 4-680)
 
24Kevin STEFFENSEN (3298) Grand Master (GCBC 4-620)
Carolyn MILLER (220825) Grand Master (GCBC 4-620)
 
25Mary DITTON (582670) State Master (GCBC 4-620)
Angela WORRALL (790486) Local Master (GCBC 4-620)
 
26Izabella ERET (408573) Life Master (GCBC 4-620)
Vere DRAKEFORD (499838) National Master (GCBC 4-620)
 
27Robyn CLAYTON (100749) Silver Grand Master (QLD 4-555)
Alan SMITH (100056) Grand Master (QLD 4-555)
 
28Geoff TOON (400289) Gold Life Master (N. Suburbs 4-545)
Michael FERNON (316881) Silver Life Master (QLD 4-555)
 
29George POWIS (479039) Bronze Life Master (Twin Towns BC)
Patricia POWIS (479020) Bronze Life Master (Twin Towns BC)
 
30Val HOLBROOK (492884) Gold Life Master (QCBC)
Bronwyn MACLEOD (394084) Grand Master (Toowong BC)
 
31Larry MOSES (380903) Silver Grand Master (Toowong4-572)
James EVANS (183709) Grand Master (Ipswich 4-630)
 
32John GOUGH (137091) Grand Master (QCBC)
Ron CLARK (100730) Silver Life Master (QCBC)
 
33Bernard NIGHTINGALE (557846) Gold Life Master (GCBC 4-620)
Marlene BERNAU (178802) Grand Master (SPBC 4-682)
 
34Tom STRONG (98345) Silver Grand Master (GCBC 4-620)
Edda STRONG (98337) Gold Life Master (GCBC 4-620)
 
35Eduardo BESPROSVAN (985813) State Master (GCBC 4-620)
Roman MORAWIECKI (104000) Grand Master (QLD 4-555)
 
36Ralph PARKER (316911) Silver Grand Master (QCBC)
Sheila PARKER (177385) Silver Life Master (QCBC)
 
37Jan PEARSON (702552) Life Master (Tweed 2-260)
Anthony TUXWORTH (437700) Grand Master (SPBC 4-682)
 
38Maxi FOGELGARN (144568) Silver Life Master (Dendy 3-326)
July SHAPIRO (147141) Silver Life Master (Denny 3-326)
 
39Ken MOSCHNER (263893) Gold Life Master (SPBC)
Safica POPA (761966) National Master (SPBC)
 
40Wendy LEMON (959715) Local Master (GCBC 4-620)
Grace HENRY (539449) *Regional Master (GCBC 4-620)
 
41Siegfried KONIG (201316) Grand Master (QLD 4-555)
Geoff THOMAS (118443) Grand Master (Toowong 4-572)
 
42Norman MACLAURIN (38016) Grand Master (QLD 4-555)
Terry ODEMPSEY (106445) Grand Master (QLD 4-555)
 
43Charles HOWARD (97535) Silver Grand Master (GCBC 4-620)
Kerry WOOD (196339) Silver Grand Master (GCBC 4-620)
 
44Angeline CHRISTIE (431559) **National Master (GCBC 4-620)
Jenny WILLIAMS (497282) Silver Life Master (QCBC 4-555)
 
45Yvonne KILVERT (138916) Gold Life Master (QCBC)
Neven BURICA (111058) Grand Master (QCBC)
 
46Jane SWANSON (48879) Gold Life Master (GCBC 4-620)
Jim YOUNG (499366) Gold Life Master (Twin Towns 2-263)
 
47Heather REID (98094) Grand Master (GCBC 4-620)
Brett SIMPSON (549606) National Master (GCBC 4-620)
 
48Susie STEVENS (416770) Gold Life Master (Bundaberg 4-587)
Jim STEVENS (420670) *State Master (Bundaberg 4-587)
 
49Sue OBRIEN (407496) Grand Master (QCBC)
Paul COLLINS (164917) Silver Grand Master (QCBC)
 
50Wendy HARRISON (334367) National Master (GCBC 4-620)
David GILLARD (789208) State Master (GCBC 4-620)
 
Back to Coming Events